Servis software

V případě že váš telefon zamrzá, často se sám od sebe restartuje nebo je příliš pomalý, bude nutné přehrát SW telefonu.

Máte zájem o cenovou nabídku na opravu? Neváhejte a napište nám

Kontaktujte nás

Jaké služby nabízíme v oblasti softwaru?

V případě že váš telefon zamrzá, často se sám od sebe restartuje nebo je příliš pomalý, bude nutné přehrát software telefonu.

  • Nahrání češtiny

  • Odblokování telefonu

  • Odvirování telefonu

  • Záloha a přenos dat

Nahrání češtiny

Pokud jste si pořídili telefon v zahraničí bez české lokace, bude nutné do něj nahrát češtinu. Přijďte k nám. U nás vám jí na počkání nahrajeme. A bude to tak rychlé, že si sotva stihnete skočit přes ulici na oblíbenou kávu.

Odblokování telefonu

V tomto případě se nabízejí dvě varianty. A to za prvé – odblokování telefonu, který je zaheslovaný, což znamená, že obsahuje nějaké gesto, nebo je zamčený na jiný druh autorizace (například na otisk prstu) nebo za druhé – odblokování telefonu na operátora, a to v takovém případě, že si zakoupíte telefon v zahraničí, který je sice odblokovaný, ale pouze na tamního operátora, a tak je nutné jej odblokovat i pro provoz v ČR. Obě tyto varianty umíme.

Odvirování telefonu

Zneužívání dat. Věta, která by se dala skloňovat snad ve všech pádech, a slyšíme jí ze všech stran. Jde zde v podstatě o klasické přehrání SW, kdy jsme schopni ochránit vás před únikem citlivých dat. Pomocí kompletní inspekce telefonu zařídíme odstranění škodlivého SW a prověříme, zdali nedochází k odesílání osobních dat ze zařízení, následně pak celý telefon přehrajeme a zkontrolujeme znovu, pro ověření, že vše skutečně proběhlo tak, jak má.

Záloha a přenos dat

Telefon je jedna velká truhla plná vzpomínek. Pokud nechcete přijít o své fotky, poznámky, SMS a kontakty, přineste váš telefon k nám a my vám tohle všechno přeneseme buď do vašeho nového zařízení nebo na váš flash-disk či DVD. V 99% případech opět na počkání.