Odborné posudky

Takové odborné posudky jsou potřeba přesně v tu chvíli, když si chcete uplatnit svůj utopený nebo jinak poškozený telefon přes pojišťovnu.

Odborné posudky

Takové odborné posudky jsou potřeba přesně v tu chvíli, když si chcete uplatnit svůj utopený nebo jinak poškozený telefon přes pojišťovnu. Je to vlastně ta stará, dobře známá pojistka na blbost. Nic příjemného. Samé papírování a starosti. Diagnostika, vytvoření cenové nabídky, odborné posouzení poškození telefonu a případné vystavení protokolu o likvidaci zařízení nechte s klidem na nás. Se vším vám pomůžeme.

Jeden malý příklad…

Přijdete k nám s tím, že se vám rozbil telefon, máte pojistku na blbost a potřebujete vyjádření pro pojišťovnu, kolik že to všechno vlastně bude stát. My následně zařízení přijmeme na diagnostiku a vytvoříme vám cenovou nabídku i s posudkem a případnou fotodokumentací. Vy si pak za pouhých 500 Kč odnášíte domů nejen dokumenty pro pojišťovnu, která vám buď zaplatí celou opravu, nebo poměrnou částku za telefon, ale i čistou hlavu. A to za to stojí, no ne?

Jak probíhá vytvoření odborného posudku?

Odborný posudek probíhá tak, že nám donesete Váš mobilní telefon. Řeknete nám co Vás trápí a my Vám vypracujeme odborný posudek pro Vaši pojišťovnu či pro jinou instituci.

1. Přijdete do prodejny

Při příchodu na prodejnu nám ukážete mobilní telefon na který chcete vypracovat odborný posudek.

2. Zkontrolujeme stav

Mobilní telefon si převezmeme a vypracujeme k němu odborný posudek.

3. Odcházíte spokojeni

Obdržíte od nás odborný posudek, který můžete předat pojišťovně či jiné instituci.